Jako firma pragniemy wspierać polski sektor zdrowia w rozwoju leczenia pacjentów z wykorzystaniem konopi medycznych.

IMP&C jest wyłącznym importerem, sprzedawcą i dystrybutorem produktów Grupy Bazelet w Polsce. Oba podmioty oferują bogate doświadczenie w działalności na rynku marihuany i dystrybucji farmaceutycznej w Izraelu, Polsce i Europie.

Ogromne doświadczenie i umiejętności

w następujących sektorach:

  • Dystrybucja farmaceutyczna
  • Handel detaliczny i innowacyjne produkty dla konsumentów
  • E-commerce
  • Sektor opieki zdrowotnej

Kompetencje w sektorze zdrowia:

  • Dostęp do rynku – dostęp do sektora opieki zdrowotnej
  • Rejestracja – import i dystrybucja
  • Szeroka wiedza i doświadczenie w zakresie marihuany medycznej

Wizja i wartości

W IMP&C podzielamy wartości Grupy Bazelet, które opierają się na docenieniu ludzi, dziedzictwa i kreatywności w nas wszystkich.

Jesteśmy oddani starannie wypracowanej kulturze organizacyjnej i prawdziwym wartościom.

Naszą siłą jest profesjonalizm, doskonałość, innowacyjność i znajomość świata marihuany leczniczej. Doskonałość i bezkompromisowość to nasze główne zalety.

Podstawowe wartości naszej firmy odzwierciedlają łańcuch procesów prowadzących do integralności, wzajemnego szacunku i zaangażowania.

Zobowiązujemy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą obsługę i zaspokajać ich potrzeby.

Nasze wartości mówią nam, jak postępować z pacjentami, naszymi pracownikami i dostawcami usług.

Jesteśmy częścią lokalnej wspólnoty i silnie angażujemy się w odpowiedzialność społeczną.

Założyciele

Ron Drori

Prezes i założyciel

Ron Drori jest dyrektorem generalnym i członkiem zarządu, posiadającym wyjątkowe doświadczenie oraz ogromną wiedzę i umiejętności w branży detalicznej i farmaceutycznej. Jego kariera zawodowa trwa ponad 25 lat, w których pełnił kluczowe funkcje kierownicze i niewykonawcze w Europie Środkowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Indiach. Pasja do marihuany medycznej sięga czasów uniwersyteckich, kiedy to ukończył studia farmaceutyczne na Uniwersytecie w Jerozolimie. Doświadczenie biznesowe na polskim rynku zachęciło go do rozważenia wprowadzenia marihuany medycznej również na ten rynek.

Jako Dyrektor Generalny i Prezes wiodącej międzynarodowej sieci aptek, wprowadził ją na polski rynek i uczynił z niej największą siecią aptek w Polsce. Po tym sukcesie Ron Drori rozpoczął pracę we wiodącej izraelskiej firmie z branży energetycznej, inicjując opracowanie koncepcji sklepu typu convenience store w Izraelu na krajowych stacjach benzynowych. W latach 2010-2014 Ron Drori był dyrektorem generalnym i prezesem czwartego największego operatora sieci aptek w Europie.